نمایشگاه بین المللی

پس از فروکش کردن شیوع بیماری کرونا و با موافقت ستاد ملی مقابله با بیماری کووید۱۹، مجوز برگزاری ۲ نمایشگاه مهم لوازم خانگی و ریتیل شو صادر شد و به عنوان گام اول نمایشگاهی در دوران جدید فعالیت خواهند کرد.

به گزارش پیام نمایشگاه: با قرارگرفتن فعالیت های نمایشگاهی در دسته ۲ گروه های شغلی و مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا، امکان برگزاری رویدادها در مناطق نارنجی و زرد نیز فراهم شد تا جامعه بزرگ فعالان این صنعت بتوانند اقدامات لازم جهت برگزاری صحیح و اصولی رویدادها را با رعایت پروتکل های بهداشتی فراهم کنند.

در گام اول و پس از صدور مجوز توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا دو نمایشگاه لوازم خانگی و ریتیل شو از ۵ الی ۸ دی ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می گردد که طبق آمار اولیه بیش از ۴۰۰ مشارکت کننده در آن حضور خواهند داشت و می توان آغاز فصل جدید این صنعت را پر رونق و جذاب توصیف کرد.

بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی ایران توسط انجمن صنایع لوازم خانگی ایران برنامه ریزی شده و دومین نمایشگاه مراکز خرید،مجتمع های تجاری،رویکردهای صنعت خرده فروشی وصنایع وابسته (ریتیل شو) نیز توسط شرکت تجارت طلایی نیک روش برگزار می گردد.

به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد